Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 22,2% sub estimat

BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM EXTE + DOSAR SINA ARHI CARTON 215 GR + CAPSE 24/6 HERLITZ SET 1000

Număr anunț
DA20287413
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156 RON
Valoare atribuită
121,30 RON 22,2% sub estimat
Data publicării
09.05.2018 13:00
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,30 RON

din 156 RON estimat 22,2%

Adjudecat la 77,8% din estimat · economie 34,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.