Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)

Număr anunț
DA20279438
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BEM JOZSEF SECUIENI (CUI 13398758)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,27 RON
Valoare atribuită
238,27 RON
Data publicării
09.05.2018 08:38
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,27 RON

din 238,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.