Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calculator SH DellOptiplex 710 i5 4gb ram DDR3, Hdd 500 GB DVD-RW Windows 10 PRO garantie 40 luni
- Număr anunț
- DA20266780
- Autoritate contractantă
- PUBLISERV SA (CUI RO9126534)
- Furnizor / câștigător
- HUŢUŞORU GEORGE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 24755708)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.780 RON
- Valoare atribuită
- 2.780 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 10:24
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.780 RON
din 2.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro