Ofertă refuzată Cumpărare directă

TUB LED 9W

Număr anunț
DA20285583
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.145 RON
Valoare finală
2.145 RON
Data publicării
09.05.2018 12:02
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.