- Număr anunț
- DA20280116
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A STUDENTILOR DIN MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 33723470)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 44212310-5 · Schele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 736,16 RON
- Valoare atribuită
- 736,16 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 09:09
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
736,16 RON
din 736,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro