Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set cartuse prefiltrante din polipropilena, apa sterila in 3 trepte 5µm / 1µm / 0,5µm - 10" (25.4cm)
- Număr anunț
- DA20277941
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI RO34533881)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.030 RON
- Valoare atribuită
- 2.030 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 16:22
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.030 RON
din 2.030 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro