Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie/Spalare/BS 200

Număr anunț
DA20277618
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
39831000-6 · Preparate de spalare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560 RON
Valoare atribuită
560 RON
Data publicării
08.05.2018 15:59
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560 RON

din 560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.