Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,7% sub estimat
Cartus prefiltrant din polipropilena de 0.6µm;1µm;5µm;
- Număr anunț
- DA20267867
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOPLUS MEDICAL SRL (CUI RO4261939)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.590 RON 11,7% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2018 10:57
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.590 RON
din 1.800 RON estimat
11,7%
Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 210 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.