Ofertă refuzată Cumpărare directă

lucrari reparatii scoala si gradinita Misca

Număr anunț
DA20262111
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
MILOS ADRIAN GHEORGHE (CUI 29206450)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140.950 RON
Valoare finală
140.950 RON
Data publicării
07.05.2018 16:13
Data finalizării
09.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.