Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC 1500VA

Număr anunț
DA20270452
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii BRASOV (CUI 13592877)
Furnizor / câștigător
RSI Company SRL (CUI RO21654490)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,37 RON
Valoare atribuită
924,37 RON
Data publicării
08.05.2018 12:05
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,37 RON

din 924,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.