Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA20270221
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MAXENU , COM. TINTESTI (CUI 28074903)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549,94 RON
Valoare atribuită
549,94 RON
Data publicării
08.05.2018 11:59
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

549,94 RON

din 549,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.