Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Trump XL special 5L
- Număr anunț
- DA20254896
- Autoritate contractantă
- Institutul de Studii pentru Ordine Publica (CUI 4183172)
- Furnizor / câștigător
- OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI RO17676130)
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504,28 RON
- Valoare finală
- 504,28 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 12:21
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.