Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII

Număr anunț
DA36191161
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DEVA (CUI 4374660)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44812100-6 · Emailuri si smalturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
346,70 RON
Data publicării
24.07.2024 14:29
Data finalizării
25.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346,70 RON