Atribuită Cumpărare directă

Kit tub conector pacient de joasa presiune spiralat in T cu supapa,Kit consumabile injector Medrad S

Număr anunț
DA36191381
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
44164000-7 · Tubaje si tuburi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.340 RON
Data publicării
24.07.2024 14:29
Data finalizării
29.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.340 RON