Atribuită Cumpărare directă

Infiintare retea de apa in orasul Urlati,judetul Prahova

Număr anunț
DA36191515
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Furnizor / câștigător
GLOBAL ROUTES EXPERT SRL (CUI 30106721)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
170.000 RON
Data publicării
24.07.2024 14:29
Data finalizării
25.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170.000 RON