Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Enterol 250mg*10cps (SACCHAROMYCES BOULARDII)
- Număr anunț
- DA20264813
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 984,50 RON
- Valoare atribuită
- 984,50 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 09:22
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 15:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
984,50 RON
din 984,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro