Atribuită Cumpărare directă

PACHET REVIZIE 2 AUTOGUNOIERE

Număr anunț
DA36192021
Autoritate contractantă
Serviciul Public SALCIN Cincu (CUI 43718650)
Furnizor / câștigător
MUNTRANS SRL (CUI 17598309)
Cod CPV
50114000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.792,74 RON
Data publicării
24.07.2024 14:29
Data finalizării
25.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.792,74 RON