Ofertă refuzată Cumpărare directă

ROMLA 25 MG/25 MG CREMA 5TUBURI x5G

Număr anunț
DA20167494
Autoritate contractantă
CLINICA POLISANO S.R.L. (CUI 15888756)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,10 RON
Valoare finală
40,10 RON
Data publicării
25.04.2018 14:05
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.