Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cilindru gradat PP 25 ml, Cilindru gradat PP 25 ml
- Număr anunț
- DA20260320
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- ROTHKIM SRL (CUI 13665324)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165,90 RON
- Valoare atribuită
- 165,90 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 14:57
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 16:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165,90 RON
din 165,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro