Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE DE SCHIMB DACIA LODGY: BEC FAR, BEC SEMNALIZARE, BEC POZITIE, STERGATOARE PARBRIZ, SUPORT BARA

Număr anunț
DA20287617
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,91 RON
Valoare atribuită
110,91 RON
Data publicării
09.05.2018 13:06
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 16:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,91 RON

din 110,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.