Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cazare externa Beijing 20-27.05.2018

Număr anunț
DA20273040
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
Furnizor / câștigător
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.031,55 RON
Valoare atribuită
8.031,55 RON
Data publicării
08.05.2018 13:23
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.031,55 RON

din 8.031,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.