Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inchiriere autoturism fara sofer - POCU/20//4/2/102220

Număr anunț
DA20266450
Autoritate contractantă
ASOCIAȚIA CENTRUL DIECEZAN CARITAS IASI (CUI 4488681)
Furnizor / câștigător
SELENA TRIP CAR S.R.L. (CUI RO27272163)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
08.05.2018 10:14
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.