Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelope 235/65/17
- Număr anunț
- DA20238310
- Autoritate contractantă
- Jandarmeria Romana - U.M. 0260 Bucuresti (CUI 4192774)
- Furnizor / câștigător
- CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
- Cod CPV
- 34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.033,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.033,60 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 11:11
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.033,60 RON
din 4.033,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro