Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse materiale

Număr anunț
DA20284237
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
Furnizor / câștigător
AUSTRALIS INTERNATIONAL SRL (CUI RO14742522)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864,68 RON
Valoare atribuită
864,68 RON
Data publicării
09.05.2018 11:24
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

864,68 RON

din 864,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.