Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comuna Valea Rimnicului

Număr anunț
DA20277587
Autoritate contractantă
Comuna Valea Ramnicului (CUI 3662703)
Furnizor / câștigător
IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
609,66 RON
Valoare atribuită
609,66 RON
Data publicării
08.05.2018 15:58
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

609,66 RON

din 609,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.