Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 17,9% sub estimat
Parfumuri si deodorizante de interior
- Număr anunț
- DA20274745
- Autoritate contractantă
- ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
- Furnizor / câștigător
- HAGLEITNER HYGIENE ROMÂNIA SRL (CUI RO25136300)
- Cod CPV
- 39200000-4 · Accesorii de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.249,64 RON
- Valoare atribuită
- 5.129,26 RON 17,9% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2018 14:13
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.129,26 RON
din 6.249,64 RON estimat
17,9%
Adjudecat la 82,1% din estimat · economie 1.120,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.