Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA20271869
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MANOLEASA (CUI 26217560)
Furnizor / câștigător
PROLIBRIS-BT SRL (CUI RO12931487)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.859,36 RON
Valoare atribuită
2.859,36 RON
Data publicării
08.05.2018 12:46
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.859,36 RON

din 2.859,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.