Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare 18 mc beton gata de turnare,com.Cirtisoara, jud.Sibiu

Număr anunț
DA20287766
Autoritate contractantă
Comuna Cirtisoara (CUI 4405929)
Furnizor / câștigător
BETOANE AVRIG SRL (CUI RO32573103)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
09.05.2018 13:12
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.