Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE PENTRU REALIZAREA RETELEI DE DATE
- Număr anunț
- DA20284806
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258,70 RON
- Valoare atribuită
- 258,70 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 11:39
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
258,70 RON
din 258,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro