Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsea alba 0.750 ml(900g)

Număr anunț
DA20273517
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
SEA-LIV INSTAL CONSTRUCT SRL (CUI RO27535561)
Cod CPV
44812100-6 · Emailuri si smalturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588 RON
Valoare atribuită
588 RON
Data publicării
08.05.2018 13:36
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588 RON

din 588 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.