Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse materiale

Număr anunț
DA20265618
Autoritate contractantă
Comuna SALCIOARA (CUI 4344236)
Furnizor / câștigător
TOMA-VIV SRL (CUI 15348853)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,82 RON
Valoare atribuită
192,82 RON
Data publicării
08.05.2018 09:48
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,82 RON

din 192,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.