Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat
Bonuri valorice pentru carburanti auto
- Număr anunț
- DA20285538
- Autoritate contractantă
- Comuna Dragodana (CUI 4207034)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.094,80 RON
- Valoare atribuită
- 41.884,40 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2018 12:00
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 15:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41.884,40 RON
din 42.094,80 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 210,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.