Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii

Număr anunț
DA20264298
Autoritate contractantă
Comuna Ogra (Primaria Ogra) (CUI 4323489)
Furnizor / câștigător
LCS EMA SRL (CUI 33297456)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.144,14 RON
Valoare atribuită
7.144,14 RON
Data publicării
08.05.2018 09:04
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.144,14 RON

din 7.144,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.