Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHETBIROTICA

Număr anunț
DA20280696
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA"IULIU MANIU" Zalau (CUI 4566364)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
48920000-3 · Pachete software de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.205,50 RON
Valoare atribuită
1.205,50 RON
Data publicării
09.05.2018 09:32
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.205,50 RON

din 1.205,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.