Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sana pahar 200g

Număr anunț
DA20284080
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 11 (CUI 29058310)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI RO14400295)
Cod CPV
15551000-5 · Iaurt si alte produse lactate fermentate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115 RON
Valoare atribuită
115 RON
Data publicării
09.05.2018 11:19
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 17:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115 RON

din 115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.