Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMERA AER 750/20

Număr anunț
DA20285941
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
Furnizor / câștigător
ZP TRACTIM SRL (CUI RO10070275)
Cod CPV
19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,04 RON
Valoare atribuită
84,04 RON
Data publicării
09.05.2018 12:13
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,04 RON

din 84,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.