Atribuită Cumpărare directă

Comprese termoterapie mici 38*13cm; Comprese termoterapie medii 38*28cm;

Număr anunț
DA36194587
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
LIDAMAR SRL (CUI 14173753)
Cod CPV
33141119-7 · Comprese (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.050 RON
Data publicării
25.07.2024 14:29
Data finalizării
29.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.050 RON