Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 52,4% sub estimat
Cutie colectare deseuri infectioase 10 L
- Număr anunț
- DA20276980
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 44617000-8 · Cutii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241,50 RON
- Valoare atribuită
- 115 RON 52,4% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2018 15:26
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
115 RON
din 241,50 RON estimat
52,4%
Adjudecat la 47,6% din estimat · economie 126,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.