Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAROTA BIMETAL 54MM
- Număr anunț
- DA20245240
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
- Furnizor / câștigător
- HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI RO17131957)
- Cod CPV
- 42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240,24 RON
- Valoare atribuită
- 240,24 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 14:49
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240,24 RON
din 240,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro