Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de gazduire website si achizitie domeniu

Număr anunț
DA20283632
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara "ECO DUNAREA" Braila (CUI 25951818)
Furnizor / câștigător
GEOLEX S.R.L. (CUI RO25026545)
Cod CPV
72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450 RON
Valoare atribuită
450 RON
Data publicării
09.05.2018 11:05
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450 RON

din 450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.