Atribuită
Cumpărare directă
Butelie Oxigen 10.6 m3 , Acetilena 10 kg , Taxa carbid, Taxa livrare (REF 997/22.07.2024)
- Număr anunț
- DA36194895
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
- Furnizor / câștigător
- AIR LIQUIDE ROMANIA SRL (CUI 12294406)
- Cod CPV
- 44612100-4 · Butelii de gaz (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 3.731,20 RON
- Data publicării
- 25.07.2024 14:29
- Data finalizării
- 25.07.2024 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.