Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curatitor presiune cu incalzitor motorina IPC PW-H28 / anunt 1004046/18.04.2018.
- Număr anunț
- DA20274992
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- KOMAROM TRADE INVEST SRL (CUI RO23163520)
- Cod CPV
- 42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.370 RON
- Valoare atribuită
- 8.370 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 14:22
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 07:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.370 RON
din 8.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro