Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii tiparire si livrare vouchere de vacanta
- Număr anunț
- DA20286693
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MULTICULTURAL "LIVIU REBREANU" AIUD, DIRECTIE MUNICIPALA DE CULTURA (CUI 16862800)
- Furnizor / câștigător
- PLUXEE ROMANIA S.R.L. (CUI RO11071295)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 12:37
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.