Ofertă acceptată Cumpărare directă

carton abonamente

Număr anunț
DA20275081
Autoritate contractantă
BRAICAR SA (CUI RO10597853)
Furnizor / câștigător
IOELMA PROD SRL (CUI RO26166741)
Cod CPV
79821000-5 · Servicii de finisare a tipariturilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
08.05.2018 14:25
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.