Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de organizare de evenimente culturale

Număr anunț
DA20263537
Autoritate contractantă
COMUNA CHIRNOGENI (CUI 6483311)
Furnizor / câștigător
TRAVEL GUIDE SRL (CUI 30892262)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.300 RON
Valoare atribuită
59.300 RON
Data publicării
08.05.2018 08:27
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.300 RON

din 59.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.