Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii muzicale pentru Zilele Comunei Borod
- Număr anunț
- DA20254970
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOROD (CUI 4687250)
- Furnizor / câștigător
- MATTMAN MUSIC EVENTS S.R.L. (CUI 38603742)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.145 RON
- Valoare finală
- 60.145 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 12:23
- Data finalizării
- 09.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.