Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANAGEMENTUL PROIECTELOR FINANTATE DIN FONDURI STRUCTURALE SI DE COEZIUNE

Număr anunț
DA20251522
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
OK SERVICE CORPORATION SRL (CUI 1347190)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.660 RON
Valoare atribuită
3.660 RON
Data publicării
07.05.2018 10:36
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.660 RON

din 3.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.