Atribuită Cumpărare directă

Receptor fix cu indicare luminoasa si sonora ( include alimentator si accesorii )

Număr anunț
DA36195424
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
EROS ART S.R.L. (CUI 48144264)
Cod CPV
35121700-5 · Sisteme de alarma (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.275 RON
Data publicării
25.07.2024 14:29
Data finalizării
26.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.275 RON