Atribuită Cumpărare directă

ROLE DE BANDARE 15mm - HARTIE KRAFT TRATATA CU PE

Număr anunț
DA35157872
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
30199410-7 · Hartie autoadeziva (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
44.175 RON
Data publicării
01.03.2024 13:46
Data finalizării
04.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.175 RON