Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA MINERALA CARBOGAZOASA 2L

Număr anunț
DA20280309
Autoritate contractantă
SERVICII COMUNITARE DE UTILITATI PUBLICE PUCIOASA SCUP SRL (CUI 30531586)
Furnizor / câștigător
CARTAXO MAGIC SRL (CUI RO15251345)
Cod CPV
15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595 RON
Valoare atribuită
595 RON
Data publicării
09.05.2018 09:17
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
09.05.2018 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595 RON

din 595 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.